- Reklama -magazín

Prémiové kuchyňské spotřebiče SMEG i ve vaší kuchyni

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Touží vaše srdce po retro kuchyňských doplňcích v hravých pastelových barvách? Nebo raději upřednostňujete nadčasové barvy? V nabídce italské firmy SMEG naleznete obojí.  Pro ty nejnáročnější zákazníky jsou pak připraveny i speciální limitované kolekce. Výhradní zastoupení SMEG v České Republice a na Slovensku získala společnost Potten & Pannen – Staněk.

Do povědomí zákazníků se značka SMEG zapsala především ikonickými retro ledničkami FAB28, v posledních letech však firma vstoupila i do segmentu malých spotřebičů. Jejich design pokračuje na retro vlně 50. let a mezi zákazníky se těší obrovské popularitě. Samotný výtvarný návrh malých spotřebičů vytvořili přední italští designéři Matteo Bazzicalupo a Raffaella Mangiarotti z Milánského studia Deepdesign. Na designu limitovaných edic spotřebičů se pak podíleli i přední módní návrháři světové značky Dolce & Gabbana.

Kromě mnoha ocenění za design sbírají malé spotřebiče SMEG první místa i ve spotřebitelských testech, a to především díky inovativním materiálům a kvalitní konstrukci. 

Filozofie značky SMEG (Technology with style) je v souladu s konceptem společnosti Potten & Pannen – Staněk. Ta je na českém a slovenském trhu garantem prémiového kulinářského vybavení a v její nabídce naleznete výrobky pouze těch nejkvalitnějších značek. „Velice nás těší, že jsme se stali výhradními zástupci značky SMEG na českém a slovenském trhu. Pro Potten & Pannen – Staněk je toto partnerství rozhodně jedním z nejdůležitějších kroků za uplynulých 15 let,“ říká Pavel Staněk, jednatel společnosti. 

Tak jako u jiných značek, které společnost Potten & Pannen – Staněk na náš trh doposud uvedla, je již nyní jasné, že značka SMEG má na našem trhu velkou budoucnost. Nadčasový retro design kolekce 50’s style i limitovaná edice Sicily is my love od Dolce & Gabbana slaví úspěchy po celém světě, své místo v kuchyni si jistě brzy najde i mezi českými a slovenskými zákazníky.

Produkty značky SMEG budou k dispozici od 1. srpna ve všech kamenných prodejnách. Objednávky bude zároveň možné provést i prostřednictvím e-shopu  www.popasta.cz

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy