- Reklama -magazín

Přenosná svítidla Philips Hue Go – inteligentní osvětlení

Mohlo by Vás zajímat

Objevte nový kreativní způsob, jak osvětlit kterýkoliv okamžik inteligentním osvětlením s možností nastavení barvy světla i dynamických efektů. Využijte přenosné svítidlo Philips Hue Go a nastavte si intenzitu a barvu osvětlení podle vaší nálady, ať se právě nacházíte kdekoliv.

Philips přichází s další inovativní myšlenkou – bílé světlo, 16 milionů barev, přirozené dynamické efekty na jakémkoliv místě. Philips Hue Go můžete přenášet, jak se vám zlíbí. Osvětlení si můžete nastavit prostřednictvím ovládání přímo na svítidle nebo pomocí aplikace Philips Hue na vašem chytrém telefonu nebo tabletu.

Všestranně využitelné svítidlo pro každodenní aktivity

Svítidlo Philips Hue Go je všestranné světlo se světelným výstupem až 300 lumenů. Při zapojení do zásuvky jej můžete používat k podbarvení zdí až 16 miliony barev, při odpojení ze zásuvky se z osvětlení Hue Go stává přenosné světlo, které vám dokáže posvítit na všechno, co právě děláte. Ačkoliv není svítidlo Philips Hue Go vodotěsné, je navrženo tak, aby vydrželo i ve vysoce vlhkém prostředí. Vaší fantazii tak nejsou kladeny žádné meze a svítidlo můžete použít při romantické večeři, meditaci v koupelně či při čtení napínavé knížky.

 

Jednoduché ovládání a nepřeberné množství efektů

Svítidlo je napájeno výměnnou vnitřní baterií, která po 1,5 hodině nabíjení vydrží až 3 hodiny plného provozu. Přímo na svítidle je možné zvolit jeden ze sedmi světelných efektů, které se hodí pro běžné i mimořádné příležitosti.

Pokud se navíc rozhodnete svítidlo připojit k Bridgi, získáte nepřeberné množství možností nastavení barev, efektů a časování osvětlení prostřednictvím aplikace Philips Hue pro chytrá zařízení i aplikací třetích stran. Díky tomu propojíte světlo s vašimi zážitky a budete si užívat světelných efektů synchronizovaných s vaší oblíbenou hudbou, filmem či hrou.

Přenosné svítidlo můžete ovládat, ať se nacházíte kdekoliv. Zkrátka Philips Hue Go se stane vaším každodenním pomocníkem pro osvětlení všech vašich aktivit a zútulnění vašeho domova.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy