- Reklama -magazín

Při zařizování nové koupelny dejte především na své potřeby

Mohlo by Vás zajímat

Protože koupelna patří mezi jednu z nejdůležitějších místností, které máme v domě či bytě, měli bychom si ji přizpůsobit tak, aby vyhovovala co nejvíce našim požadavkům. Samozřejmě je fajn sledovat módní trendy a zařídit si koupelnu moderně. Měla by být zároveň ale také praktická a měla by nám poskytnout odpovídající zázemí nejen při ranní hygieně. Pojďme se podívat na některé typické prvky v koupelně, na které byste neměli zapomenout.

Praktická řešení na prvním místě

V koupelně se velice často používají ručníky nebo různé osušky. Proto stojí za to, aby zde byl také věšák na ručníky a rozhodně vám nebude stačit jeden. V některých případech se může nabízet jako vhodné řešení využití tzv. otopného tělesa v podobě žebříku, který zároveň může sloužit na pověšení ručníků. Ty se zde zároveň suší.

V koupelně často také máme různé čistící prostředky, prášky na praní a další nezbytnosti, které ale nemusejí být nutně vždy na očích. Místo toho, aby jen tak někde stály v koutě bez ladu a skladu, může je vhodně schovat koupelnová skříňka. Mezi velmi populární řešení s ohledem na koupelnový nábytek také patří:

  • Skříňky pod umyvadlem
  • Zrcadlové skříňky

Pokud se jedná o skříňky pod umyvadlem, tak ty mohou sloužit právě jako úschovna na již zmiňované nezbytnosti, které potřebujeme někde skladovat. Zrcadlové skříňky se zase hodně využívají pro úschovu kosmetiky a dalších drobností.

Toaleta v koupelně

Důležitá je také otázka umístění toalety. Právě toaleta v koupelně je často velmi ožehavé téma. Přitom zbytečně, protože je to především věc každého z nás. Někdo na ni nedá dopustit, někomu jinému to připadá zvláštní.

Zejména pokud ale máte v domě nebo v bytě samostatnou toaletu, není důvod nemít záchod také v koupelně. Není řečeno, že se musí jednat o hlavní toaletu, která pak bývá v koupelně zdrojem zbytečného zápachu. Může se používat příležitostně, když si třeba chcete jen rychle odskočit. Tehdy je takové řešení praktické.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy