- Reklama -magazín

Přístupové systémy umožňují zabezpečit nejen váš dům

Mohlo by Vás zajímat

Pokud se bojíte, že do vašeho vchodu má přístup kdejaký člověk, který u vás nebydlí, pak potřebujete přístupový systém.

Přístupový systém: Co to je?

Přístupový systém je komplexní systém, který obsahuje různé přístupové prvky. Můžete tak řídit to, kdo má přístup do domu pomocí přístupového systému. Můžete ho propojit s moderními technologiemi jako je rozpoznávaní obličeje nebo rozpoznávání otisků prstů. Můžete si také vybrat klasické systémy, které obsahují klávesnici, kde si každý oprávněný uživatel zadá svůj kód pro přístup do budovy.

Dále můžete využít systém s čipy. Každý, kdo má čip, tak se dostane do konkrétní budovy. Pokud ho někdo ztratí, můžete ho jednoduše zablokovat.

Přístupový systém je řízen řídící jednotkou se softwarem, který obvykle obsahuje databázi s oprávněnými uživateli.

Jaké jsou výhody přístupového systému?

Do budovy, kde je přístupový systém nainstalován, mají přístup jen oprávnění obyvatelé daného domu nebo zaměstnanci daného objektu.

Další výhodou je, že již se vám nestane, že budete muset měnit kompletně celý zámek, pokud někdo ztratí klíč.

Přístupový systém: Z čeho se obvykle skládá?

Přístupový systém se skládá z několika elektronických prvků. Můžete si je poskládat podle vaší potřeby. Obvykle se skládá z identifikátoru, čtečky, řídící jednotky přístupového systému, software a další. Můžete si vybrat také i další zajímavé doplňky jako je trezor, zavírače dveří, odchodová tlačítka, požární tlačítka, RFID čipy, UHF RFID, biometrické čtečky, světelné sirény či GSM alarmy a další zajímavé doplňky pro přístupové systémy. U přístupových systémů si můžete vybírat z široké nabídky sortimentu.

Cena přístupového sytému

Kolik přístupový systém obvykle stojí? Cena je rozdílná podle toho, kolik přístupových bodů budete potřebovat a jak moc moderní technologii budete využívat. Klasické přístupové systémy s klávesnicí jsou obvykle levnější než přístupové systémy s biometrickou technologií. Cena přístupového systému se obvykle pohybuje kolem několika desítek tisíc Kč s DPH.

Další zajímavé informace o přístupovém systému

Pokud vás zajímají další informace o přístupovém systému, můžete se podívat například i na tento Slovenský web, kde naleznete zajímavé informace o přístupovém systému ve slovenštině.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy