- Reklama -magazín

Skvělá lokalita a stylové bydlení – Rezidence Na Vackově!

Mohlo by Vás zajímat

Kdyby v Praze nepůsobily developerské společnosti, byla by nabídka bytů stále omezená jen na předražené staré byty v centru a panelákové „hrůzy“. Developeři reagují na trendy moderní doby a staví byty s notnou dávkou stylu a originality. Vznikají i na takových místech, kde byste je nečekali. Jedním z nejzajímavějších počinů současnosti je projekt Na Vackově.

Lokalita s velkým potenciálem

Rezidence Na Vackově zahrnuje celkem 5 budov a vznikne v atraktivní lokalitě Žižkova, konkrétně v okolí ulice Olgy Havlové. Do prvních bytů se rezidenti budou moci nastěhovat již na konci února roku 2017. Projekt vyniká uspořádáním bytových domů. Je vymyšleno tak, aby mezi nimi vznikla odpočinková zóna plná zeleně, klidu a pohody. Bude to malá oáza, která nabídne klid od ruchu velkoměsta. Co se týče lokality, jedná se o jednu z nejlepších v Praze. Obyvatelé to budou mít kousek do pulzujícího centra i do přírody, nedaleko se nachází například parky Balkán a Židovské pece. Výhodou je rychlé spojení na pražské výpadovky či nedaleké zastávky metra i tramvaje.

livinghome-cz_navackove_cz_01

Byty mají jedinečné řešení

Projekt nabídne nové byty v Praze o dispozicích 1+kk až 4+kk. Největší zastoupení (137 z celkových 331) mají byty 3+kk. Napovídá to jedinému – projekt je ideálním místem pro rodiny s dětmi. Velké zastoupení mají i malometrážní byty 1+kk a 2+kk. Jsou ideální pro jednotlivce a mladé páry, jsou i vhodnou investicí do budoucna. O tyto byty byl, je a jistě i bude největší zájem. Ve všech se odráží chytré koncepční řešení. Jsou postaveny tak, aby nabídly maximum prostoru a využily denní světlo.

livinghome-cz_navackove_cz_02

Pohodlné financování

Na Vackově nabízí levné bydlení v Praze, zájem je enormní. Majitelem se stane ten, kdo je chytřejší a vyřeší si finance s předstihem. Že jste ještě do banky nezašli a nemáte představu o tom, kolik vám půjčí? Přečtěte si ještě tento článek. Najdete v něm cenné rady, jak je možné proces vyřizování urychlit.

LivingHome on Facebook

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejnovější příběhy