- Reklama -magazín

Švýcarská kvalita za české ceny, při koupi domu vyžadujte to nejlepší.

Mohlo by Vás zajímat

Při pořizování nového domu si obvykle klademe otázku, jak za co nejméně peněz pořídit maximum možné kvality. Ve stavebnictví se dům na klíč - technologie tělo 1obvykle každé dílo řídí stanovenými normami. Spousta firem ovšem hledá cestičky, jak tyto normy a jiné předpisy obcházet a díky tomu ušetřit na nákladech a zvýšit tak svůj zisk. Je tedy nutné být velice obezřetní a hledat takovou společnost, která nic takového nemá zapotřebí. Při stavbě domu se lety nabyté zkušenosti rovnají ceně zlata, je dobré se tímto řídit a přenechat starosti se stavbou domu profesionálům z oboru. Jak ale poznat, že firma, kterou jste si vybrali má dostatečnou odbornost a zkušenosti?

dům na klíč - technologie tělo 2
Fasádní a izolační řešení

Ověřte si, že jsou její technologie skutečně certifikované a je tedy schopna postavit energeticky a ekonomicky úsporný dům na klíč. Nejprve se zaměřte a materiály, které budou k výstavbě domu použity. U zděné varianty je nutné prověřit kvalitu cihel. Ty by měly být pravé, pálené, technologicky nejvyspělejší a nízkoenergetické. Protipožární ochrana nejvyšší úrovně A1 a splnění normy ČSN EN 771-1 a nejpřísnější německé standardy kvality by měly být rovněž samozřejmostí. U dřevostavby se potom zaměřte na certifikaci stavby jako takové. Pokud vám firma garantuje certifikovanou a patentovanou kvalitu z Kanady či Spojených států, kde byly technologie ověřeny při výstavbě mnoha budov, pak ji můžete považovat za dostatečně seriózní.

dům na klíč - technologie tělo 3
Beton a štuková omítka

V dalších krocích věnujte pozornost konstrukčnímu systému, aby dům mohl sloužit ještě dalším generacím, které přijdou po vás. Ptejte se na patentovanou a světově ověřenou technologii US4885883A. Stavební systém a nosné řešení domu by měly být ověřeny v mnoha zemích světa a garance prvotřídní technologie zaručí švýcarská certifikace zdravotní nezávadnosti a nízko-energetického provozu.

Dostatečnou pozornost ale věnujte i posledním vrstvám, které dotváří dům na klíč. Těmi jsou fasádní a izolační vrstva spolu s betonem a štukovou omítkou. Zde by vám mohla být dobrým vodítkem mezinárodní certifikační autorita Bureau Veritas s tradicí již od roku 1828. Nezdráhejte se ptát na všechny detaily, jde přeci o vaši životní investici!

http://www.domy-drevostavby-na-klic.cz/

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy