home Bydlení, Design, Zahrada Vířivka jako součást životního stylu

Vířivka jako součást životního stylu

Za relaxací a klidem do vířivky

Už dávno jsou pryč ty časy, kdy vířivka byla pro většinu lidí nedostupným luxusem, se kterým se mohli setkat nanejvýš při zahraniční dovolené a to ještě spíše v hotelech vyšší kategorie. Nyní jsou již zcela samozřejmou součástí každého wellness centra. Ta nechávají budovat Jacuzzi, jako doplněk saunového světa nebo bazénu. Mnozí si tuto formu relaxace oblíbili natolik, že zvažují zakoupení vířivky pro soukromé účely.

Luxus vířivky v domácím prostředí

Pokud i vy sníte o svém malém kousku luxusu v teple vašeho domova či soukromí vaší zahrady pak byste měli věnovat dostatek času vířivka na terase bytuvýběru té správné varianty, ale rovněž také značky. Například vířivky od  německé společnosti Villeroy & Boch patří k nejlepším výrobcům vířivek a saun pro soukromé i komerční využití. Výrobky této společnosti se mohou pochlubit luxusním provedením a nadčasovým designem. Výběr z možných variant se bude v první řadě řídit tím, kam máme v plánu vířivku umístit a pro kolik by měla být osob.

Správné umístění je základ

Vířivka, kterou plánujeme umístit do interiéru domu či bytu by měla odpovídat rozměrově a designově. Dispoziční řešení bytu napoví, které místo bude nejvhodnější. Obecně ale spíše platí, ať už u domu či bytu s větší terasou, že optimální je umístit vířivku venku. Ideální je potom kombinace prostorného místa s výhledem. V bytech ve vyšších patrech bytových domů a v zahradách rodinných domů v místě, kde je krásný výhled do krajiny nebo minimálně na hezčí a klidnější část zahrady.

Děti, přátelé, vířivka, pohodička

Pak už nic nebrání tomu, pozvat si pár přátel a se skleničkou vína v klidu relaxovat. A ani dětem nemusí být vstup zakázán. Vířivka totiž může být rovněž alternativou menšího bazénu ve chvíli, kdy zahrada neposkytuje dostatek místa na realizaci většího bazénu. Přes den ji mohou využívat děti a po setmění se může stát romantickým útočištěm jejich unavených rodičů. Možnosti je celá řada, stačí si jen vybrat a pak už se těšit až bude projekt hotov.

LivingHome on Facebook
  • 1
    Share

Napsat komentář