- Reklama -magazín

Vzpomínky jsou věčné, stejně jako fotoobrazy

Mohlo by Vás zajímat

Zejména v této době žijí mnozí z nás mnohem více vzpomínkami než reálným životem v podobě, v jaké byli zvyklí. Obklopujeme se věcmi a lidmi, snažíme, aby nám bylo hezky a rádi vzpomínáme na minulost a chvíle v ní krásné a vzácné. Právě z tohoto důvodu jsou už dlouhá desetiletí oblíbené fotografie. Jejich klasickou podobu z velkých a těžkých alb, jak je známe z dětství a návštěv babiček postupně nahradila forma elektronická a díky mobilním zařízením jsme schopni zachytit prakticky jakýkoliv okamžik snadno a rychle. Ovšem jak jej ideálně uchovat, nejen v paměti některého z úložišť, ale i v pamětí své, to už je věc jiná.

Vzpomínky jako na dlani

Vzpomínáte na krásnou dovolenou, čas, kdy byly vaše děti malé (a neodmlouvaly), na první rande či den, kdy jste si domů přivedli svého čtyřnohého kamaráda? Máte je zvěčněné někde v mobilu či na cloudu a občas se k nim prolistujete tisíci dalších snímků, ale tak nějak to není ono? Klasickým rámečkům neholdujete a máte pocit, že ty chvíle jsou příliš vzácné, než aby upadly v zapomnění? Právě na to myslel zakladatel stránek YourFrame, když je rozjížděl. I on chtěl mít své blízké stále u sebe, když byl na cestách, a to ho přivedlo na nápad, že začne vyrábět speciální rámy a rámečky, na které bude tisknout všechny důležité vzpomínky a chvíle svých zákazníků. Samozřejmě v nejvyšší kvalitě a za rozumnou cenu.

Jak funguje YourFrame?

Funguje to jednoduše, máte fotografii v dobrém rozlišení, kterou byste chtěli buď sobě nebo někomu nechat přetavit do fotoobrazu? Stačí si vybrat velikost rámu, případně si zvolit velikost vlastní a nechat si udělat obraz na míru, a to až do velikosti 3×2 metru. Nevíte si rady s ořezem fotografie či si přejte provést nějaké grafické úpravy? Ani to není problém, stačí poptat službu grafika a vše se doladí k vaší naprosté spokojenosti a s minimálním navýšením výsledné ceny. A jak umístíte doma obraz na zeď? Nelamte si hlavu, menší formáty jednoduše můžete přilepit speciální oboustrannou páskou a ty větší vám dodají se speciálními háčky s dostatečnou nosností. Vše snadno a rychle.

Originální dárek

YourFrame je ideální i jako dárek pro vaše blízké, právě v této době, kdy potkávat se je téměř nemožné, by fotoobraz mohl být tím nejlepším dárkem. Pro prarodiče s fotkami vnoučat, pro jiného třeba s fotkami míst, kam nyní není možné vyrazit. Udělejte radost sobě či vašim milým a buďte navíc originální.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy