- Reklama -magazín

Zdá se vám sen o novém bydlení? Splňte si ho za několik málo měsíců…

Mohlo by Vás zajímat

dům 35 aZdává se vám často sen o domku ne příliš velkém, ale ne úplně malém, ve kterém je dostatek světla a vy se v něm cítíte doma? A co bylo dál? Probudili jste se ve svém starém bytě, kde je vám těsno a úzko a posteskli jste si nad svým životem? Ale proč? Pryč jsou ty časy, kdy dům mohli mít jen ti vyvolení. I vy můžete žít kvalitně a za dostupné peníze. Pojďte se přesvědčit, představíme vám společnost Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o., která o penězích a kvalitě rozhodně nežertuje.

dům 35 půdorysTak třeba, jen tak namátkou, nízkoenergetický zděný dům 35, užitná plocha 85 metrů, dispozice 4+1, za 2.990.000,- Kč (včetně DPH), ano, skutečně stojí necelé tři miliony a pokud byste zvolili dřevostavbu, pak zaplatíte ještě o půl milionu méně! A teď uvažujete, že takový dům je asi bez základové desky nebo snad bez střechy. A není. Má vše a to v nejvyšší kvalitě. Například je postaven z pravých pálených a hlavně nízkoenergetických cihel Porotherm, okna Vekra jsou opatřena izolačním trojsklem a střecha s více než třicetiletou zárukou dodává firma Tondach. Pokud si teď říkáte, že asi vnitřní vybavení nebude žádné a dům bude mít jen holé stěny a beton na podlaze, tak i teď se mýlíte. Vnitřní vybavení se směle vyrovná tomu venkovnímu. Plovoucí podlahy, kvalitní dveře a zárubně, luxusní design koupelen od německé firmy s dlouhou tradicí Richter&Frenzel navíc s úsporným podlahovým vytápěním. A to zdaleka není vše, můžete se přesvědčit ZDE.

A to nejlepší na celém domě je fakt, že se již za sedm měsíců od výkopu základů můžete stěhovat! Tedy žádné zbytečné prostoje a roky plynou. A při velmi výhodném financování, které vám společnost pomůže zprostředkovat vás nový dům na klíč bude stát méně než by vás stálo nájemné a k tomu budete splácet pouhých 11 splátek ročně, protože jednu ušetříte díky daňovému zvýhodnění. Zní to jak sen, ze kterého se nechcete probudit? Nemusíte, stačí si jen sjednat schůzku na některé z šesti poboček společnosti a přesvědčit se na vlastní oči a uši. Kontaktujete je na telefonním čísle: +420 607 407 507

 

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy